Tragiczny wypadek w Gminie Zalewo. Nie żyje 21-latek.

Tragiczny wypadek w Gminie Zalewo. Nie żyje 21-latek.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w dniu dzisiejszym na odcinku drogi Zalewo-Barty. Jak wynika z informacji portalu info-Iława około godziny 8:30 w gminie Zalewo doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 21-letni kierowca poruszający się mercedesem.

Jak podaje portalowi www.infoilawa.pl st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, tragiczny wypadek miał miejsce na drodze pomiędzy Zalewem a Małdytami (to trasa w kierunku S7), w odległości około 2 km od pierwszej z wymienionych miejscowości.

Wiadomo też, że ofiara wypadku została zakleszczona w roztrzaskanym pojeździe. Obecnie trwa wydobywanie ciała z wraku. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego i technik kryminalistyki. Szczegóły tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratora.

Kierujący samochodem marki Mercedes 21-latek na prostym odcinku drogi Zalewo – Barty zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Droga wojewódzka 519 jest zablokowana. Obowiązuje objazd: Bądki – Jarnołtowo – Barty.

 

Zdjęcia Info Iława.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *