Walentynkowy Disco-Dancing w Zajeździe w Chełmżycy – wyjątkowy wieczór pełen muzyki i miłości.

Walentynkowy Disco-Dancing w Zajeździe w Chełmżycy – wyjątkowy wieczór pełen muzyki i miłości.

Zajazd w Chełmżycy zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy na wyjątkowy Walentynkowy Disco-Dancing, który odbędzie się 14 lutego 2026 roku o godzinie 19:00. To idealna propozycja dla par, grup przyjaciół oraz wszystkich, którzy chcą spędzić walentynkowy wieczór w tanecznej atmosferze.

Impreza odbędzie się w sali pubowo-barowej kompleksu restauracyjno-hotelowo-szkoleniowego w Chełmżycy. Uczestnicy mogą liczyć na energetyczną oprawę muzyczną – wydarzenie poprowadzi BOYS Dual Voice and Girl, gwarantując doskonałe brzmienia disco oraz taneczne hity, które porwą każdego na parkiet.

Organizatorzy podkreślają, że jest to impreza zamknięta, a wejście możliwe jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji. Koszt udziału wynosi 60 zł od osoby. Na gości czeka również bogato zaopatrzony bufet, oferujący zarówno napoje, jak i posiłki, co pozwoli w pełni cieszyć się wieczorem bez potrzeby opuszczania sali.

Walentynkowy Disco-Dancing to doskonała okazja, aby uczcić Święto Zakochanych w rytmie muzyki, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, z dala od codziennych obowiązków. Takie wydarzenie to rzadkość w okolicy, dlatego warto zadbać o rezerwację z wyprzedzeniem.

Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie pod numerem 500 491 824.
Zajazd w Chełmżycy zaprasza – tylko tutaj taka impreza!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *