[WIDEO] Kilka tysięcy osób  bawiło się na koncercie Cleo i Sławomira na Dniach Dzierzgonia.

[WIDEO] Kilka tysięcy osób bawiło się na koncercie Cleo i Sławomira na Dniach Dzierzgonia.

Tegoroczne Dni Dzierzgonia ściągnęły na wzgórze zamkowe kilka tysięcy osób. Wszystko za sprawą gwiazd jakie zostały zaproszone na święto naszego miasta. Cleo oraz Sławomir rozgrzewały publiczność swoimi przebojami. Imprezę jak co roku przygotował Dzierzgoński Ośrodek Kultury przy wsparciu Gminy Dzierzgoń i lokalnych sponsorów w tym sponsora strategicznego Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, który zawsze wspiera wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Na początek dzierzgońskiej publiczności zaprezentowała się znana i lubiana kapela Wajzy. Kolejnym zespołem, który pokazał się na scenie była grupa Innowacje. Chwilę przed koncertem głównym, mieszkańców jak również przybyłych gości powitała Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun w towarzystwie samorządowców oraz dyrektora DOK – Wojciecha Demko. Potem nie pozostało już nic, jak tylko rozpocząć zabawę przy utworach gwiazdy wieczoru Cleo.

Drugi dzień obchodów Dni Dzierzgonia rozpoczął się od przedstawienia i animacji dla dzieci przed dzierzgońską sceną. Następnie już na scenie swoje talenty prezentowała młodzież, która na co dzień uczestniczy w zajęciach wokalnych i tanecznych odbywających się w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury. W czasie drugiego dnia mieszkańcy mogli podziwiać jeszcze wspaniałe występy Oli Gwazdacz oraz zespołu GooseBumps. Ta ostatnia formacja to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych muzyków. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowe postacie, które na scenie stanowią bardzo zgraną grupę.

Sobotnią gwiazdą na którą czekało kilka tysięcy osób, był Sławomir. Który dosłownie rozgrzał publiczność do czerwoności, jak sam powiedział „dał czadu aż korki wywaliło”. Koncert na którym bawiły się tłumy miał jeszcze jeden wymiar i powód do tego, że mieszkańcy mogli poczuć się dumni. To dzięki trębaczowi, który gra u Sławmira. Rafał Dubicki pierwsze kroki muzyczne stawiał w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury pod czujnym okiem swojego instruktora Wiktora Wojciechowskiego. Dziś nagrywa solowe płyty oraz gra w zespole razem z Królem Rock Polo Sławomirem.


Obraz1

Obraz1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *