Wyłoniono zwycięzców powiatowe eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Wyłoniono zwycięzców powiatowe eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Wczoraj sztumscy policjanci wzięli udział w przeprowadzeniu powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Zespole Szkół w Czerninie W konkursie udział wzięło 7 drużyn ze szkół naszego powiatu. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat podczas eliminacji rejonowych.

Za nami eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, do których przystąpiło 7 drużyn ze szkół podstawowych z terenu powiatu sztumskiego. Uczestnicy z entuzjazmem przystąpili do testu sprawdzającego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy i prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie. W tym roku w trakcie eliminacji sprawdzana jest tylko wiedza teoretyczna. Funkcjonariusze z sztumskiej komendy czuwali nad prawidłowym przebiegiem testu konkursowego .

Do wojewódzkiego etapu turnieju zakwalifikowały się drużyny w kategorii starszych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Myślicach. W kategorii młodszych uczniów nasz powiat będą reprezentować uczniowie z Waplewa Wielkiego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a laureatom życzymy powodzenia na szczeblu rejonowym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *