Wypadek w Litewkach. 20-latek zabrany w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do szpitala.

Wypadek w Litewkach. 20-latek zabrany w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do szpitala.

W sobotę chwile przed godziną 2 w nocy doszło do poważnego wypadku drogowego w miejscowości Litewki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd osobowy marki VW Passat uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowały trzy osoby mężczyźni w wieku 20, 19 i 17 lat. Po przybyciu służb na miejsce 19 letni pasażer był zakleszczony w pojeździe.

Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja i śmigłowiec LPR. Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu przy użyciu sprzętu hydraulicznego oraz ewakuacji poszkodowanego z pojazdu i przekazaniu go pod opiekę ZRM.

19-latek w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.  Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniali okoliczności wypadku. Została sporządzona dokumentacja, policyjny technik zabezpieczył ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Teraz mundurowi szczegółowo będą wyjaśniać okoliczności wypadku.


One thought on “Wypadek w Litewkach. 20-latek zabrany w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do szpitala.

  1. Wszyscy mistrzowie 🤏 kierownicy powinni zastanowić się zanim zdecydują za swoich pasażerów czy chcą zniszczyć im życie. Nikt im takiego prawa nie dał. Czym takie osoby się kierują? Bo prawa jazdy mieć nie powinny. Skoro nie potrafią poruszać się bezpiecznie w ruchu drogowym. Ogromna tragedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *