Znamy wyniki konkursu na dyrektora Zespołu Szkół im. C.K Norwida w Dzierzgoniu

Znamy wyniki konkursu na dyrektora Zespołu Szkół im. C.K Norwida w Dzierzgoniu

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu. O stanowisko ubiegały się dwie osoby, obecny dyrektor Jarosław Drwięga oraz nauczyciel pracujący w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Sztumie. Przed komisją konkursowa w dniu dzisiejszym zjawił się tylko obecny dyrektor.

W wyniku przeprowadzonego konkursu dyrektorem Zespołu Szkół im. C.K Norwida pozostaje Jarosław Drwięga. Konkursy w powiecie sztumskim zostały przeprowadzone również w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczego im. Krystyny Jankowskiej w Uśnicach, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sztumie, Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach.

O wynikach pozostałych konkursów poinformujemy wkrótce!


f

f

5 thoughts on “Znamy wyniki konkursu na dyrektora Zespołu Szkół im. C.K Norwida w Dzierzgoniu

  1. To jest skandal! trzeba zaprowadzić porządki w tej szkole!! dzieci są krzywdzone przez takiego wychowawce! nie pozwolę na to, sprawa zostanie zgloszona. baran skończy swoje rządy!

  2. Juz chyba czas pozbyć się p. „A”. Dzieci już jej nie chcą źle się o niej wypowiadają.czy trzeba posłać pismo do kuratorium ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *