[WIDEO] II Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia

[WIDEO] II Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia

W niedzielę, 10 marca, Dzierzgoń gościł drugą edycję Konkursu Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza. Wydarzenie to zgromadziło około 90 utalentowanych uczestników, którzy przez cały dzień walczyli o miano najlepszych tancerzy. Organizatorzy przygotowali trzy bloki rywalizacji, które trwały przez cały dzień, prowadząc do głównej gali, która rozpoczęła się o godzinie 17:00.

Podczas otwarcia tego wyjątkowego wydarzenia, burmistrz Dzierzgonia, Jolanta Szewczun, wyraziła wdzięczność organizatorom za ich pomysłowość i starania w przygotowaniu konkursu. Cały turniej był transmitowany na żywo na portalu społecznościowym Facebook Dzierzgoń Twoje Miasto, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mieli okazję śledzić emocjonujące momenty zmagania się tancerzy o prestiżowy tytuł. Na główną galę przybyło wielu mieszkańców miasta oraz zaproszeni goście, pragnący wspierać i kibicować swoim ulubionym tancerzom. Atmosfera była niesamowicie gorąca, a rywalizacja pełna emocji, co w połączeniu z wyjątkową grą świateł i dźwięków tworzyło niezapomniane wrażenia dla wszystkich obecnych.

Konkurs Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia to nie tylko okazja do pokazania talentu i umiejętności przez uczestników, ale także wyjątkowy moment integracji społeczności lokalnej oraz promocji kultury tanecznej w mieście. Burmistrz Jolanta Szewczun podkreśliła znaczenie takich wydarzeń dla rozwoju lokalnej społeczności i wyraziła nadzieję na kontynuację i rozwój tego typu inicjatyw w przyszłości.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów, wsparciu mieszkańców oraz zaangażowaniu uczestników, II Konkurs Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia zakończył się sukcesem, pozostawiając po sobie piękne wspomnienia i inspirując do dalszych działań na rzecz rozwoju kulturalnego miasta.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *