Sześć osób zostało rannych po ataku nożownika – Dwóch zatrzymanych przez policję.

Sześć osób zostało rannych po ataku nożownika – Dwóch zatrzymanych przez policję.

W nocy 25 lutego, ulica Elektryków w Gdańsku stała się areną niebezpiecznej bójki, w wyniku której sześciu mężczyzn odniosło rany od noża.  Według informacji policji, dwóch podejrzanych zostało zatrzymanych, a śledztwo w sprawie jest prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Zgłoszenie dotyczące zdarzenia wpłynęło do gdańskiej policji o godzinie 1:30 w niedzielę, 25 lutego. Na miejscu funkcjonariusze zastali sześciu mężczyzn, którzy doznali obrażeń nożem w wyniku starcia. Podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku, poinformowała, że jeden z poszkodowanych został po opatrzeniu medycznym zwolniony do domu, natomiast pięciu trafiło do szpitala w celu dalszego leczenia.

W związku z zaistniałą sytuacją policja podjęła szybkie działania i zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w bójce. Jednym z zatrzymanych jest 24-letni obywatel Węgier, natomiast drugim 30-latek z Elbląga. Śledczy prowadzący sprawę będą starali się ustalić wszystkie okoliczności incydentu oraz odpowiedzialność poszczególnych osób za zaistniałe zdarzenie.

Policja apeluje również do świadków zdarzenia o kontaktowanie się z organami ścigania i udzielanie wszelkich istotnych informacji, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *