[WIDEO] Cóż to był za bal..  – Zabawa pełna uśmiechów i wrażeń

[WIDEO] Cóż to był za bal.. – Zabawa pełna uśmiechów i wrażeń

W piątek, 26 stycznia, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu zamieniła się w krainę magii i kolorów, gdyż odbył się tam bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców miasta. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu, pragnąc stworzyć dzieciom niezapomniane chwile radości i zabawy.

Całość wydarzenia była pełna energii i uśmiechów, a dzieci już od samego początku balu wchodziły w karnawałowy nastrój. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała burmistrz Dzierzgonia, Jolanta Szewczun, która serdecznie przywitała wszystkich uczestników balu. Towarzyszyła jej Marta Budzińska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu, która również podzieliła się kilkoma słowami zachęty do wspaniałej zabawy.

Organizatorzy postarali się o atrakcyjny program, aby maluchy mogły cieszyć się każdą chwilą. Nie zabrakło licznych animacji i zabaw prowadzonych przez doświadczonych animatorów, którzy sprawili, że dzieciaki wspaniale bawiły się podczas tańców i konkursów. Przy dźwiękach energetycznej muzyki maluchy miały okazję wyrazić swoją radosną twórczość na parkiecie.

Kluczowym elementem balu było również przebieralnia, gdzie dzieci mogły wcielić się w swoich ulubionych bohaterów z bajek, książek czy filmów. Kolorowe kostiumy, brokatowe sukienki i barwne maski tworzyły niepowtarzalną atmosferę, przypominającą prawdziwy karnawałowy orszak.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *