15-latek zatrzymany z narkotykami.

15-latek zatrzymany z narkotykami.

W miniony weekend policjanci ze sztumskiej komendy zatrzymali, w trakcie trzech różnych interwencji, 3 osoby podejrzane o posiadanie narkotyków w tym jedną osobę nieletnią. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór kryminalni ustalili, że mieszkaniec Dzierzgonia może posiadać przy sobie narkotyki. Informacja okazała się „trafiona”. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy mężczyźnie marihuanę. Tej samej nocy policjanci z dzierzgońskiej „patrolówki” w trakcie patrolu miasta wylegitymowali 15-latka. Okazało się, że nieletni mieszkaniec Dzierzgonia także posiadał przy sobie środki odurzające. Mundurowi znaleźli przy nim blisko 1,5 grama marihuany.

Ostatnia osoba była zatrzymana przez policjantów w Dzierzgoniu, a funkcjonariusze znaleźli przy 25-latku kilka porcji amfetaminy. Wszystkie zatrzymane osoby zostaną wkrótce przesłuchane i usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletniego zajmie się sąd rodzinny


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *