1500 złotych mandatu za przekroczenie prędkości

1500 złotych mandatu za przekroczenie prędkości

Czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg jest priorytetem policjantów ruchu drogowego. Kierowcy, którzy łamią przepisy i jeżdżą z nadmierną prędkością, ponoszą surowe konsekwencje takich zachowań na drodze.

Policjanci z sztumskiej drogówki kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy na terenie Starego Dzierzgonia. W trakcie jednego z pomiarów okazało się, że kierowca mercedesa znacznie przekroczył prędkość. Urządzenie wykazało, że kierujący jechał z prędkością 95 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 40 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 44-letni mieszkaniec powiatu iławskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przypominając im o bezpiecznej jeździe i ograniczeniu prędkości na drogach. Głównie z tej to przyczyny dochodzi do największej liczby kolizji i wypadków drogowych. Dlatego też policjanci ruchu drogowego, w każdym przypadku, reagują na zachowania kierowców, którzy łamią przepisy w ruchu drogowym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *