27-latek prowadził po narkotykach. O jego losie zdecyduje sąd.

27-latek prowadził po narkotykach. O jego losie zdecyduje sąd.

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 27- letniemu mieszkańcowi Czernina, który pomimo sądowego zakazu zdecydował się wsiąść za kierownicę pojazdu marki Volkswagen. Na dodatek, jak ujawnili policjanci drogówki mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków. Kierujący za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci sztumskiej drogówki na ulicy Jagiełły zatrzymali 27- letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Volkswagen. Mundurowi widząc jego nerwowe zachowanie, nienaturalnie zwężone źrenice nabrali podejrzeń, że może on znajdować się również pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze użyli narkotestu, który potwierdził ich przypuszczenia. Mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków. Ponadto podczas sprawdzenia mieszkańca Czernina w systemach informacyjnych policji okazało się, że w ogóle nie powinien kierować, gdyż posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Po raz kolejny apelujemy o rozwagę na drodze! Myślmy na drodze i przewidujemy zagrożenia pamiętając, że obok nas są także inni uczestnicy ruchu drogowego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *