41-latka jadąca skodą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo.

41-latka jadąca skodą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo.

Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicy miejscowości Tywęzy. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 41-latka jadąca skodą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo. Z kierującą podróżowało 11- letnie dziecko. Kierująca oraz dziecko zostali przewiezieni do szpitala.

30 października  godz.10:30 oficer dyżurny sztumskiej komendy został powiadomiony o wypadku w okolicy miejscowości Tywęzy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pojazd uderzył w drzewo. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, medyków oraz strażaków. Po dojeździe na wskazany odcinek drogi policjanci dostrzegli uszkodzony pojazd.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że auto prowadziła 41-latka, z którą podróżowało 11-letnie dziecko. W pewnym momencie kierująca, na skutek nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta oraz dziecko z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *