Nie żyje sześcioletni chłopiec. Policja publikuje wizerunek podejrzanego.

Nie żyje sześcioletni chłopiec. Policja publikuje wizerunek podejrzanego.

Tragedia w Gdyni. W jednym z mieszkań na Karwinach znaleziono ciało sześcioletniego chłopca. Trwa obława za podejrzewanym o zbrodnię. Policja potwierdziła, że poszukiwany to ojciec chłopca. Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska powiedziała w piątek, że na miejscu zbrodni pracują teraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz z komendy miejskiej w Gdyni.

Alarm w policji, trwa obława za ojcem

Został ogłoszony alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy szukają osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Stacja RMF FM podała, że zabójcą może być 44-letni ojciec dziecka, który uciekł z mieszkania przed przybyciem policjantów. Policja to potwierdziła. Trwają jego poszukiwania.

Ciało chłopca miała znaleźć matka po powrocie z pracy. Policjanci przyjechali na miejsce o godz. 10. Mieszkańcy budynku otrzymali informację, by nie wychodzić z lokali. Dziecko miało mieć rany cięte szyi. Pojawiają się też informacje, że w mieszkaniu znaleziono także martwego psa.

WIZERUNEK POSZUKIWANEGO

Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego. Jest nim 44-letni Grzegorz Borys.

W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny należy niezwłocznie skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

 


GridArt_20231020_132544938

GridArt_20231020_132544938

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *