Niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet w Dzierzgoniu. Na scenie zagrał Tomasz Steńczyk.

Niezapomniany wieczór z okazji Dnia Kobiet w Dzierzgoniu. Na scenie zagrał Tomasz Steńczyk.

8 marca stał się wyjątkowym dniem dla miłośników muzyki i wszystkich obchodzących Dzień Kobiet. Sala koncertowa zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie dźwięki i emocje splecione zostały w niepowtarzalną harmonię. Tomasz Steńczyk, wirtuoz gitary, zaserwował publiczności niezapomniany repertuar utworów Agnieszki Osieckiej.

Atmosfera koncertu była niczym z innego świata. Niezwykłe dźwięki, które wydobywał wraz z zespołem przenosiły słuchaczy w świat poezji i emocji. Światła sceny podkreślały każdy akord, nadając mu jeszcze większej mocy i głębi. Sala, wypełniona po brzegi widownią.

Po zakończeniu koncertu nadszedł czas na chwilę relaksu i delektowanie się wyjątkowymi smakami. Burmistrz Jolanta Szewczun osobiście zaprosiła wszystkich gości na poczęstunek. Aromatyczna kawa i bogaty wybór wyśmienitych ciast sprawiły, że rozmowy toczyły się jeszcze pełniej, podczas gdy w tle brzmiały dźwięki fortepianu na żywo, które tym razem wykonywał Maciej Paciorkowski.

Wieczór był pełen emocji i magii. Publiczność nie kryła zachwytu, nie tylko nad talentem Tomasza Steńczyka, lecz także nad niezwykłą atmosferą wydarzenia. Po ostatnich dźwiękach sala rozbrzmiała gromkimi brawami, które były wyrazem uznania dla artystów i organizatorów.


page

page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *