Pijana 23-latka nie zapanowała nad autem, wjechała w budynek.

Pijana 23-latka nie zapanowała nad autem, wjechała w budynek.

Mundurowi ze Starego Targu zatrzymali 23-latkę, która będąc w stanie nietrzeźwości uderzyła kierowanym przez siebie samochodem w ścianę budynku. Lekkomyślna kierująca odpowie za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci ze Starego Targu zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym miejscowości Stary Dwór. Na miejscu ustalono, że 23-letnia mieszkanka powiatu lublińskiego kierując audi doprowadziła do kolizji. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta kierując pojazdem straciła panowanie nad autem i wypadła z jezdni, uderzając w ścianę budynku, na której zakończyła jazdę. Na szczęście, nikt w tym zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Okazało się, że 23-latka kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało u niej ponad promil alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Kobieta usłyszy zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i wysoka grzywna.


IMG-20240224-WA0012

IMG-20240224-WA0012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *