Policjanci Posterunku Policji w Dzierzgoniu zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież.

Policjanci Posterunku Policji w Dzierzgoniu zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież.

Policjanci Posterunku Policji w Dzierzgoniu zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież oraz kradzieże z włamaniem na terenie miasta Dzierzgoń. Zatrzymany mężczyzna, mieszkaniec powiatu sztumskiego przyznał się do winy oraz złożył obszerne wyjaśnienia. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci Posterunku Policji w Dzierzgoniu pracując nad sprawą kradzieży oraz kradzieży z włamaniem ustalili adres osoby, która mogła mieć związek z popełnionymi przestępstwami. Kradzieże oraz kradzieże z włamaniem miały miejsce na terenie miasta Dzierzgoń w okresie od końca kwietnia do połowy czerwca br. Po przyjechaniu na miejsce funkcjonariusze zastali 28-latka mieszkańca powiatu sztumskiego. Mężczyzna został zatrzymany oraz przewieziony do policyjnej jednostki. 28-latek przyznał się do winy oraz złożył w tej sprawie obszerne wyjaśnienia.

Mundurowi odzyskali i zabezpieczyli część skradzionych rzeczy, które w najbliższym czasie wrócą do ich właścicieli. Zatrzymany 28-latek w najbliższym czasie za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *