Potrącenie pieszej w Przezmarku. 36-latka miała w organizmie 3 promile!

Potrącenie pieszej w Przezmarku. 36-latka miała w organizmie 3 promile!

W dniu wczorajszym o godzinie 19.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu pieszej w miejscowości Przezmark (gm.Stary Dzierzgoń). Z informacji wynikało, że kobieta poruszająca się poboczem zatoczyła się i wpadła pod nadjeżdżający pojazd  uderzając  głową w szybę pojazdu. Na miejsce został skierowany patrol policji, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z OSP Stary Dzierzgoń.

Jak poinformowała nas rzecznik sztumskiej jednostki policji asp. Karolina Kosmowska – do sztumskiej policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym została poszkodowana piesza. Kobieta w czasie przeprowadzonego badania na obecność alkoholu stwierdziła, że kobieta jest pijana. Po badaniu poszkodowana wydmuchała 3 promile alkoholu.

Poszkodowana ze względu na rodzaj i charakter zdarzenia zabrano na diagnostykę do sztumskiego szpitala. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację fotograficzną z miejsca zdarzenia. Sprawę wyjaśniać będą mundurowi ze sztumskiej komendy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *