Prakwice-Szropy. Policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami.

Prakwice-Szropy. Policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami.

Dzierzgońscy policjanci zabezpieczyli u jednego z mieszkańców powiatu marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających za co odpowie przed sądem. Również 24-letni mieszkaniec Szrop nie uniknie odpowiedzialności. Mundurowi ujawnili przy mężczyźnie amfetaminę.

Dzierzgońscy policjanci weszli na teren posesji w Prakwicach (Gm. Dzierzgoń) należącej do 39-letniego mieszkańca powiatu. Mundurowi otrzymali informację, że mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i znaleźli foliowy worek z zielonym suszem oraz białym proszkiem. Wstępne badanie testerem wskazało, iż jest to marihuana i amfetamina. Zabezpieczone środki trafia na szczegółowe badania.

Również za posiadanie środków odurzających odpowie 24 letni mieszkaniec Szrop (gm.Stary Targ). Sztumscy mundurowi podczas interwencji przy mężczyźnie znaleźli zawiniątko z białym proszkiem. Badanie narkotestem wykazało, że jest amfetamina.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *