Rowerzysta potracony przez auto.

Rowerzysta potracony przez auto.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w piątek na terenie miasta. Samochód osobowy uderzył w jadącego rowerzystę. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozsądek na drodze.

W piątek rano dyżurny sztumskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie miasta. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni kierujący oplem włączając się do ruchu potrącił jadącego po drodze dla rowerów kierującego jednośladem. W wyniku zdarzenia rowerzysta trafił do szpitala. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a śledczy z technikiem kryminalistyki zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i przesłuchali świadków.

Po raz kolejny apelujemy do uczestników ruchu drogowego o rozsądek i wyobraźnię. Poruszajmy się z dozwoloną prędkością i obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego. Niezależnie czy jesteśmy pieszym czy kierowcą danego dnia, powinno nam jednakowo zależeć na naszym wspólnym bezpieczeństwie. Mówimy tu przecież o zdrowiu i życiu człowieka. Bądźmy rozważni i odpowiedzialni.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *