[WIDEO] III Edycja „Lata w Pełni” w Mikołajkach Pomorskich za nami! Marcin Czersky, AGBE i Dawid Narożny porwali publiczność do zabawy!

[WIDEO] III Edycja „Lata w Pełni” w Mikołajkach Pomorskich za nami! Marcin Czersky, AGBE i Dawid Narożny porwali publiczność do zabawy!

Po raz trzeci w Mikołajkach Pomorskich odbył się koncert pt. „Lato w Pełni”. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Mikołajkach Pomorskich oraz Gminę Mikołajki Pomorskie. Jak podkreśliła Wójt Maria Pałkowska-Rybicka w tym roku impreza była pod dużym znakiem zapytania, ponieważ Rada Gminy Mikołajki Pomorskie znacząco okroiła budżet GCKB, co znacznie utrudniło organizację imprezy.

Ostatecznie dzięki zaangażowaniu władz gminy, udało się zorganizować imprezę na która przyszła rzesza ludzi. Od pierwszych chwil koncertu, na mikołajskiej płycie boiska pojawiło się kilkaset osób. Koncert rozpoczął Marcin Czersky Czerwiński – który od pierwszych chwil porwał publiczność do zabawy. Kolejną gwiazdą jaką mogła poznać publiczność była AGBE Tiktokerka, piosenkarka która w charakterystyczny sposób dla siebie rozgrzewała publiczność swoimi hitami.

Gwiazdą wieczoru był Dawid Narożny z formacji Piękni i Młodzi. Na ten punkt programu Lata w Pełni czekali wszyscy przybyli goście. Po pierwszych nutach publiczność znała praktycznie każdy kawałek, co spotkało się z zadowoleniem formacji Piękni i Młodzi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *