Szukasz pracy? Ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy firmą lokalną zajmującą się usługami z zakresu montażu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Od kilkunastu lat wykonujemy instalacje zarówno na dużych biurowcach, fabrykach, budynkach mieszkaniowych jak i w domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach prywatnych.

Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

MONTER / KONSERWATOR KLIMATYZACJI, WENTYLACJI I POMP CIEPŁA

Zakres obowiązków:

  • montaż klimatyzacji w systemach SPLIT oraz VRF
  • montaż instalacji wentylacji
  • wykonywanie instalacji hydraulicznej
  • wykonywanie przeglądów i bieżących napraw urządzeń i klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • znajomość podstaw elektryki
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

Mile widziane:

  • umiejętność samodzielnego montażu klimatyzacji
  • umiejętność zarządzania zespołem monterskim (doświadczenie na stanowisku brygadzisty)
  • umiejętność lutowania przewodów freonowych
  • umiejętność samodzielnego montażu wentylacji
  • umiejętność wykonania przeglądów klimatyzacji i wentylacji
  • umiejętność montażu pomp ciepła
  • umiejętność podstawowej diagnostyki pracy urządzeń
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3.500 – 5.000 zł „na rękę” – w zależności od posiadanych umiejętności
  • umowa o pracę
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego
  • niezbędne szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę głównie w rejonie woj. Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego
  • dla chętnych – możliwość przyuczenia do montażu pomp ciepła

Jesteśmy gotowi przyuczyć do zawodu osoby nie posiadające doświadczenia w klimatyzacji czy wentylacji jak np. elektryków, hydraulików, innych pracowników sektora budowlanego, czy osoby spoza branży ale z umiejętnością „złotej rączki”

KONTAKT:

OL-PAT Łukasz Góral, ul Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” 14,

82-440 Dzierzgoń.

NIP:5791948033

Telefon 696133833 adres

e-mail: ol-pat@ol-pat.pl