[WIDEO] Akcent i Zenek Martyniuk gwiazdami Dni Dzierzgonia.

[WIDEO] Akcent i Zenek Martyniuk gwiazdami Dni Dzierzgonia.

Na sportowo rozpoczęło się sobotnie świętowanie Dni Dzierzgonia. Przygotowane przez firmę Harlem konkurencje pod nazwą „Wymiatacze”, przyciągnęły na wzgórze zamkowe widzów chcących kibicować sześciu drużynom biorącym udział w zmaganiach o Puchar Burmistrza Dzierzgonia.

Na uczestników czekały naprawdę wymagające konkurencje. Jazda na czteroosobowym rowerze, spinacza na dmuchanym balonie czy przejście specjalnego toru przeszkód. Równolegle do zawodów odbywała się degustacja wieprzowiny „Zdrowo, smacznie i z tradycją z wieprzowiną za pan brat!”.

Po godz. 18 rozpoczął się blok koncertów. Tradycyjnie na dzierzgońskiej scenie w czasie święta miasta prezentują się uczestnicy warsztatów wokalnych odbywających się w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury. Na scenie pojawiła się również finalistka The Voice Kids Martyna Gąsek ze swoim repertuarem.

Tegoroczną gwiazdą Dni Dzierzgonia była grupa Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Po mimo niesprzyjającej pogody, na wzgórze zamkowe przybyło wielu mieszkańców gminy Dzierzgoń by na żywo usłyszeć przeboje Zenka.


Projekt bez nazwy

Projekt bez nazwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *