[WIDEO] Magiczny Kiermasz Bożonarodzeniowy w Mikołajkach Pomorskich.

[WIDEO] Magiczny Kiermasz Bożonarodzeniowy w Mikołajkach Pomorskich.

W dniu 5 grudnia mieszkańcy Mikołajek Pomorskich zgromadzili się na niezwykłym wydarzeniu – kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbył się z inicjatywy Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego oraz wójta gminy Marii Pałkowskiej-Rybickiej. To magiczne święto przygotowane przez społeczność lokalną przyciągnęło tłumy, oferując niezapomniane doznania świąteczne.

Organizatorzy postawili na tradycję i atmosferę, tworząc klimatyczne otoczenie pełne świątecznych atrakcji. W centrum uwagi znalazł się kiermasz, na którym goszczono stoiska oferujące wyjątkowe ozdoby świąteczne, ręcznie wykonane prezenty i smakołyki. To idealne miejsce na zakupy prezentów dla bliskich oraz zainspirowanie się pomysłami na świąteczne dekoracje.

Jednak to nie wszystko, co przygotowano dla uczestników kiermaszu. Koło Gospodyń Wiejskich z Mikołajek Pomorskich zaoferowało odwiedzającym możliwość skosztowania prawdziwych przysmaków bożonarodzeniowych.

Podczas kiermaszu nie zabrakło również dźwięków kolęd i pastorałek. Muzyczne występy miejscowych artystów tworzyły niezapomnianą atmosferę, przenosząc wszystkich w magiczny nastrój Bożego Narodzenia. W przerwie między występami, wójt gminy Maria Pałkowska Rybicka skierowała serdeczne życzenia świąteczne do zgromadzonych, dzieląc się radością i ciepłem tego wyjątkowego czasu.

Dla najmłodszych uczestników kiermaszu niespodzianką był gość honorowy – Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci mogły osobiście przekazać swoje świąteczne życzenia, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z reniferami i sympatycznym Mikołajem.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia był start świątecznych iluminacji o godzinie 17. Całe miejsce zamieniło się w bajkową krainę świateł, oświetlając niebo kolorowymi migoczącymi dekoracjami. To uroczyste wydarzenie przyciągnęło uwagę wszystkich uczestników, tworząc niepowtarzalny widok i wprowadzając w świąteczny nastrój.

Kiermasz bożonarodzeniowy w Mikołajkach Pomorskich okazał się pełnym sukcesem, łącząc lokalną społeczność w atmosferze radości i wspólnego świętowania. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło mieszkańcom zanurzyć się w magii świąt i przyniosło niezapomniane chwile radości oraz wspólnego dzielenia się sercem świąt Bożego Narodzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *