[WIDEO] Wigilia Stowarzyszeń i Klubu Seniora w Dzierzgoniu.

[WIDEO] Wigilia Stowarzyszeń i Klubu Seniora w Dzierzgoniu.

W środowe popołudnie, 13 grudnia, członkowie KLUBU Senior + w Dzierzgoniu, Kluby Seniora Gminy Dzierzgoń, oraz goście zebrali się na wyjątkowym spotkaniu przedświątecznym. Wydarzenie odbyło się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu, tworząc atmosferę pełną ciepła i magii nadchodzących świąt.

Spotkanie zgromadziło liczne grono uczestników, którzy wspólnie cieszyli się bliskością, radością i atmosferą świąteczną. Członkowie klubu, reprezentujący różne pokolenia, mieli okazję dzielić się wspomnieniami, rozmawiać o tradycjach świątecznych oraz spędzić czas w serdecznej atmosferze.

Podczas spotkania nie zabrakło również gości specjalnych, którzy zaszczycili wydarzenie swoją obecnością. Wspólny poczęstunek, przygotowany z wielką starannością, był doskonałą okazją do dzielenia się doświadczeniami i planami na nadchodzący okres świąteczny. Muzyka świąteczna wprowadzała uczestników w miły nastrój, a wszyscy obecni mieli okazję śpiewać wspólnie kolędy, tworząc niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego spotkania.

Wydarzenie rozpoczęło się życzeniami świątecznymi od władz gminy w tym Burmistrz Jolanty Szewczun na czele z Przewodniczącym Rady Miejskiej Ryszardem Świder oraz od księży pełniących posługę kapłańską w naszej gminie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *