Zderzenie dwóch ciężarówek – policjanci apelują o ostrożność na drodze

Zderzenie dwóch ciężarówek – policjanci apelują o ostrożność na drodze

Policjanci sztumskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj trasie Mleczewo- Górki, gdzie zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Kierowca jednego z nich z obrażeniami trafił do szpitala.

Wczoraj około godziny 15.00 dyżurny komendy w Sztumie otrzymał zgłoszenie wypadku drogowego na trasie Mleczewo- Górki. Natychmiast we wskazane miejsce skierował policjantów. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwa rozbite samochody ciężarowe. Po chwili na miejscu były już załogi pogotowie i strażaków. Po udzieleniu mężczyznom pomocy pogotowie zabrało jednego z kierujących do. Mundurowi wstępni ustalili, iż 31-letni kierowca scanii nie zachował należytej ostrożności podczas wymijania z ciężarówka i naczepą uderzył w auto. Do czasu usunięcia z jezdni uszkodzonych pojazdów trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej.

Na miejscu śledczy wykonali oględziny pojazdu, zabezpieczyli ślady. Teraz wyjaśniać będą dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze apelują o ostrożność o rozsądek na drodze.


2

2

One thought on “Zderzenie dwóch ciężarówek – policjanci apelują o ostrożność na drodze

  1. Wąska droga,wystające konary drzewa, ponadto jeden drugiemu nie przepuści,dzieci za kierownicą aut ciężarowych rozłożony na fotelu kierowcy jak na łóżku,obstawiony kamerami,aby wszystko wrzucać na strony, a w głowie pusto, i potem taki efekt,a pogadać z takim to gdzie on nie był, 31 lat w tym 35 stażu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *