Józef Sarnowski ponownie ubiega się o mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego .

Józef Sarnowski ponownie ubiega się o mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego .

Józef Sarnowski to doświadczony samorządowiec, ogłosił swoją decyzję o startowaniu w nadchodzących wyborach samorządowych. Sarnowski, który już od prawie dekady aktywnie działa w samorządzie wojewódzkim, postanowił ponownie stanąć do walki o mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego.

„Po licznych rozmowach zdecydowałem się podnieść rękawice i zawalczyć o mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego”powiedział Sarnowski. Jego doświadczenie i zaangażowanie w lokalną społeczność stanowią solidną podstawę dla jego decyzji o kontynuowaniu pracy na rzecz regionu. Józef Sarnowski podkreślił również swoje zaangażowanie w reprezentowanie mieszkańców regionu przez ostatnie dziesięć lat.

„Reprezentuję Was w samorządzie wojewódzkim od prawie 10 lat. Liczę na Wasze wsparcie i poparcie” – podkreślił, zwracając się do swoich wyborców. Kandydat zachęcił również do udziału w wyborach, apelując o aktywny udział w procesie demokratycznym. „Spotkajmy się przy urnach 7 kwietnia.

Już dziś proszę o głosy mieszkańców Powiśla, Żuław i Kociewia z następujących powiatów: kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego, sztumskiego i tczewskiego” – zaapelował Sarnowski. Jego postanowienie o ponownym starcie w wyborach spotkało się z pozytywnym przyjęciem wśród lokalnej społeczności, która docenia jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Józef Sarnowski jest znany z aktywnego uczestnictwa w licznych inicjatywach społecznych oraz podejmowania działań na rzecz rozwoju regionu.

Jego kandydatura wzbudza nadzieję na kontynuację skutecznej pracy na rzecz mieszkańców Pomorza oraz dalszy rozwój regionu. Wybory samorządowe stanowią doskonałą okazję dla społeczności lokalnej do wyrażenia swoich preferencji i wyboru najlepszych przedstawicieli do pracy w samorządzie wojewódzkim.

Wybory samorządowe będą ważnym momentem dla przyszłości województwa pomorskiego, a udział Józefa Sarnowskiego w nich stanowi potwierdzenie jego zaangażowania w służbę publiczną oraz gotowość do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Mieszkańcy regionu mogą mieć pewność, że ich głosy będą miały realny wpływ na kształtowanie przyszłości Pomorza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *